1. Domů
  2. Kompresory
  3. Pístové kompresory
Pístové kompresory

Pístové kompresory jsou jako zdroj stlačeného vzduchu vhodné pro použití v domácích dílnách a menších provozech, kde není potřeba trvalé dodávky stlačeného vzduchu. Ke stlačování vzduchu dochází změnou přímočarého vratného pohybu pístu ve válci.

Typy pístových kompresorů

V naší nabídce najdete širokou škálu kompresorů od těch pro domácí a hobby použití až po velké kompresory určené pro provoz v těžkých průmyslových podmínkách.

Hobby kompresory

určené pro občasné používání v domácnostech a kutilství. Nejsou stavěny pro trvalější provozy. Kompresorová jednotka je buď spojená přímo s hřídelí elektrického motoru nebo přenos síly zajišťuje klínový řemen. Kompresory jsou nabízené s tlakovou nádobou, přenosné, mobilní, odhlučněné, olejové, bezolejové.

Průmyslové kompresory

jsou plně profesionální stroje určené pro všechny řemeslné aplikace a menší výrobní podniky od malých mobilních kompresorů, přes kompaktní řešení s nároky na rozměry stroje a jeho mobilitu až po větší stacionární kompresorové stanice v nejrůznějších modelových a výkonových modifikacích. V nabídce kompresory s tlakovou nádobou, bez nádoby, přenosné, mobilní, stacionární, odhlučněné, olejové, bezolejové.

Ukázka produktů

Pro bližší informace, technické poradenství a nabídky kontaktujte oddělení prodeje:
Jan Osmančík
oddělení prodeje
Druhá kontaktní osoba
Adam Labuš
servisní technik, elektrikář

Ostatní typy kompresorů

Další produkty a služby