1. Domů
  2. Kompresory
  3. Pojízdné kompresory
Pojízdné kompresory

Robustní a spolehlivé kompresory, schopné práce ve velmi náročných podmínkách stavenišť i za podmínek extrémních teplot, prašného prostředí odolávají i ne vždy dokonalé údržbě, jako lehce přemístitelný zdroj tlakového vzduchu pro pohon pneumatického nářadí – sbíjecích a vrtacích kladiv, strojů a zařízení pro různé aplikace od profuků až po tryskání.

Typy pojízdných kompresorů

Benzínové kompresory

Lehké a kompaktní benzínové kompresory s výkonem v rozsahu 66 – 84 m³ za hodinu vhodné pro každodenní použití . Snadná manévrovatelnost díky nízké hmotnosti. Vhodné jako zdroj pro sbíjecí a lehká bourací kladiva a další pneumatické nářadí, zafukování optických kabelů, pískování, tryskání suchým ledem, sodou, stříkání PUR pěny, mobilní pneuservisy a další aplikace.

Dieselové kompresory

Dieselové motory jsou komponentem, který u pojízdného kompresoru nejvíce ovlivňuje jeho celkovou kvalitu. Do námi dodávaných kompresorů jsou proto vybírány takové motory, které poskytují dostatečnou výkonovou rezervu, která zaručí maximální spolehlivost a životnost stroje. Pracovní režim motoru je nastaven do optimální oblasti jeho výkonové křivky, což má za následek velmi nízkou spotřebu paliva.

Pro bližší informace, technické poradenství a nabídky kontaktujte oddělení prodeje:
Pavel Mazur
obchodní zástupce

Ostatní typy kompresorů

Další produkty a služby